Kommenteeri
See mõis Leedus meelitab põneva ajaloo ja romantilise lillefestivaliga. 
Tegelikult võib seda mõisa külastada igal ajal. Maaelureiside reisijuht Marianne  tegi seda maikuisel ajal, mil kevadlilled olid juba peaaegu õitsenud ja suvelilli alles istutati. Aga mõisa territooriumil ja pargis jätkub alati uudistamist. 
Mis sel korral siis meelde ja silma jäi?
Tegelikult juba väravas tuli juurde kohalik jutukas giid, kes kutsus oma muuseumiruume vaatama. Esmapilgul jäin talle vist oma kübaraga silma, sest ta tuli ja ütles, et seal muuseumis on ka müügisaal, kus on palju huvitavaid kübaraid, mida ma võin huvi korral proovida. Ei saanud kuidagi sellisele meeldivale kutsele ära öelda, kuigi kübara ostmise kavatsust mul ei olnud. Tegelikult mulle nad  ka ei sobinud.
 Olime seal oma väikese seltskonnaga - 7 inimest ja meile tehti päris põhjalik tutvustus. Oleks isegi pikemalt ja põhjalikumalt tehtud, aga kuna mõisa sulgemiseni enam kaua aega ei olnud, siis tahtsime ikka parki ja muid kohti ka näha ning pidime selle meeldiva vestluse siiski katkestama.
Nüüd siis pildiseeria muuseumist.
Edasi liikusime pargi poole. Ja loomulikult nägime koheselt suuri skulptuure - üks uhkem kui teine
Hooned mõisa territooriumil olid  põnevad. Kuigi meid kimbutas ajahäda, siis pilgu saime neile siiski peale heita ja nina ukse vahelt sisse pista.
Erinevad liiklusvahendid vanasti ja nüüd.
Veel mõned  fotod taustinfo loomiseks.
Tänud toredale reisiseltkonnale!  Pildile jäid 5 naist, mehed fotograafi rollis.

Lisa kommentaar

Email again: